Ranger Terenowy wózek widłowy

  • Przestronna kabina z wielkowymiarowymi szybami pochłaniającymi promieniowanie cieplne w przyjemnej zielonej tonacji, w połączeniu z podwyższoną pozycją siedzenia zapewniają kierowcy optymalną widoczność we wszystkich kierunkach. Hydrauliczny mechanizm przechylny umożliwia szybki dostęp do silnika i przekładni, jak również do wszystkich ważnych elementów. Dzięki temu oszczędzany jest czas na ich kontrolę i konserwację.
  • Elementy obsługi oraz przyrządy są zintegrowane z kolumną kierownicy, która posiada regulację wysokości i pochylenia cały czas informując o prędkości obrotowej silnika, ciśnieniu oleju, temperaturze wody i oleju hydraulicznego, jak również poziomie paliwa i stanie pozostałych agregatów. Wszystkie przełączniki oraz dźwignie sterujące są rozmieszczone w ergonomiczny sposób i umożliwiają nadzwyczaj wygodną i bezpieczną pracę z Rangerem.
  • Ergonomiczny dżojstik umożliwia precyzyjną i delikatną obsługę ładunku. Przełącznik kierunku jazdy, jak również sterowanie opcjonalnym oprzyrządowaniem znajdują się również na dżojstiku. Kierowca potrzebuje tylko prawej ręki i może dzięki temu zawsze trzymać lewą rękę pewnie na kierownicy.
  • Hydrostatyczny napęd jezdny jest 2-stopniowy, włącza automatycznie zawsze optymalny bieg i charakteryzuje się szczególnymi właściwościami, jak np. wysoki współczynnik sprawności, wysoki moment obrotowy na kołach napędowych już przy niskiej prędkości obrotowej silnika wysokoprężnego. Wózek wyjątkowo delikatnie prowadzony przy jednocześnie szybkim i precyzyjnym manewrowaniu. To czyni Rangera ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska.
  • Maszty zapewniające doskonałą widoczność charakteryzują się bardzo solidną i szeroką konstrukcją. Dzięki umieszczeniu z boku wzgl. z tyłu siłowników podnoszących, kierowca ma najlepszą widoczność do przodu, oczywiście tak samo jest również przy 4-siłownikowych masztach trójsekcyjnych oraz masztach z wolnym skokiem, które możemy dostarczyć na życzenie.
  • Prosta obsługa i znakomita zwrotność - przy jednocześnie wysokich parametrach wydajności - czynią z Rangera idealną maszynę we wszystkich klasycznych zakresach zastosowania dla wózków transportowych z wielkimi kołami, a także w innych gałęziach przemysłu jak stal, papier, materiały budowlane, recycling, itd. Różne oprzyrządowania pozwalają na optymalizację Rangerów do prawie każdego zastosowania.
  • Dzięki elastycznej koncepcji Rangery z wersją napędu na wszystkie koła mogą być stosowane np. w kopalniach.
  • Oś kierująca zdaje świetnie egzamin dzięki swojej solidnej i pewnej, zwartej konstrukcji .

Galeria zdjęć

Formularz

Temat:
Imie i nazwisko:
Adres e-mail:
Zapytanie:
Copyright © 2008 ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o.